Levitra jest środkiem wykorzystywanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest środkiem najnowocześniejszej generacji spośród wszelkich preparatów na potencje, wywołuje najmniej efektów ubocznych. Funkcjonuje poprzez blisko 6 godzin po blisko 20-30 minutach, działa również po wypiciu alkoholu. Levitra działa jedynie wówczas, jeśli mężczyzna jest erotycznie pobudzony. Środek umożliwia na osiągnięcie erekcji odpowiednio dużej, by pacjent osiągnął pełną przyjemność ze stosunku seksualnego.

Co to jest Levitra?

Zaburzenia potencji są często będącym kłopotem. Jeszcze więcej panów w rozmaitym wieku doświadcza pogorszenia kondycji seksualnej, co przejawiać może się zarówno problemem z osiągnięciem wzwodu, jak również utrzymaniem erekcji poprzez pełen czas trwania stosunku. Tak częste występowaniem problemów ze wzwodem ma różne źródło. Jedną spośród najistotniejszych etiologii jest niezdrowy styl życia. Jesteśmy stale przepracowani oraz zaniepokojeni, brakuje nam czasu lub chęci na uprawianie sportu. Sięgamy chętnie po papierosy oraz alkohol, nie dbamy o odpowiednią dietę. Wynikiem takich zaniedbań może być problem z potencją.

Jak wykorzystywać środek Levitra?

Polecana ilość środka Levitra sięga 10 mg, stosowane razem z pokarmem czy niezależnie od niego, na blisko 25 do 60 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Start działaniapreparatu Levitra może być spowolniony, jeśli środek przyjmuje się wraz z posiłkiem wysokotłuszczowym. We współzależności od efektywności oraz działań niepożądanych ilość środka możnazwiększyć najwięcej do 20 mg czy ograniczyć do 5 mg. Chorzy z zakłóceniem czynności wątroby czy ciężkim zakłóceniem prac nerek winni zacząć leczenie od ilości 5 mg. Maksymalna polecana częstość użytkowania to jedna pigułka na dzień. Popularny jest wypadek przyjęcia środka Levitra jednorazowo w dawkowaniu 80 miligramów, natomiast jakichś pobocznych niekorzystnych efektów on nie wywołał. Natomiast wykorzystywanie środka podwójnie na dzień dawką 40 mg zauważono silne uciski krzyża. Przy przedawkowaniu jest polecana symptomatyczna oraz wspierająca kuracja.

Levitra porcjowanie, wartość

Pastylki Levitra dostępne są tylko na receptę. Niestety w internecie dużo osób proponuje pastylki niewiadomego źródła, jakich stosowanie może wykazać się niezwykle szkodliwe. Pamiętaj aby tenże środek kupić w aptece natomiast nie poprzez fora czy portale ogłoszeniowe. Jedno pudełko Levitry 20mg ma 4 pastylki oraz kosztuje w aptece blisko 170 zł. Porcjowanie tego środka winien określić specjalista. Przed zażyciem tego środka należy zaznajomić się z ulotką i skonsultować z lekarzem specjalistą.