Jeśli odnajdziemy się w sytuacji, w jakiej osiągnięcie erekcji jest dla nas ciężkie nie powinniśmy się przede wszystkim przerażać. To niewątpliwie kłopot niezwykle wstydliwy, jednak możemy z nim efektywnie walczyć. Korzystanie z leczenia w takich sytuacjach jest jeszcze powszechniejszą praktyką, ponieważ panowie już zdecydowanie częściej mogą się przełamać. Najgorsze co możemy zrobić, to schować tenże kłopot dokładnie w sobie oraz oczekiwać na to, aż rozwiąże się sam. Środek o nazwie Levitra jest jednym spośród paru dostępnych na polskim rynku, oddanych do leczenia impotencji u panów. W zestawieniu z innymi, konkurencyjnymi artykułami o odpowiedniej zasadzie działania, Levitra wysuwa się na prowadzenie jako jeden spośród najlepszych preparatów. W czym to się przejawia? Przede wszystkim w niezwykle szybkim czasie niezbędnym, na pojawienie się pierwszych rezultatów. Starczy ponieważ tylko 15 minut, by osiągnąć trwałą, dobrą oraz mocną erekcję, trwająca poprzez parę godzin.

Jak pastylki Levitra funkcjonują na potencję?

Levitra ma skuteczny element, jaki ma nazwę Vardenafil. Jest to podstawa, zaliczająca się do PDE-5. W składzie odnajdziemy nukleotyd Cgmp, jaki dokładnie stanowi o samym zwiększeniu krwionośnych naczyń w prąciu. Działania takie sprawiają, iż do krwionośnych naczyń zwiększonych spływa krew, jaka z kolei prowadzi do erekcji. W sytuacji, w jakiej mija fizyczna ekscytacja dochodzi do odbudowania normalnego już krążenia krwi. Przyjmowanie składniku o nazwie wardenafil uzyskać umożliwia erekcję jak i również co najistotniejsze ją podtrzymać.

Wykorzystywanie

Porcjowanie środka Levitra ustala specjalista. Środek Levitra należy wziąć blisko 25 minut do 60 minut przed podjęciem aktywności seksualnej. Po pobudzeniu płciowym pacjent, kiedy jedynie tego chce, może osiągnąć erekcję w czasie od 25 minut do 4-5 godzin po otrzymaniu środka. Nie należy stosować środka Levitra częściej aniżeli raz na dzień. Specjalista może zadecydować o zmianie na inną ilość środka Levitra we współzależności od reakcji chorego na środek. Środek można stosować wraz z pokarmem czy niezależnie od niego.

Przeciwwskazania

Wrażliwość na substancję aktywną czy na którąkolwiek substancję dodatkową. Równoczesne wykorzystywanie wardenafilu oraz azotanów (nitratów) czy donorów tlenku azotu (takich jak azotyn amylu) w każdej formie. Chorzy, którzy stracili wzrok w jednym oku w efekcie nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą prezentacją na inhibitor fosfodiesterazy 5 (PDE5).